Ανακοινώθηκε η ημέρα που θα ξεκινήσει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της νέας σεζόν από την ΠΑΕ ΑΕΚ. Τί θα ισχύσει φέτος με τα… ευρωπαϊκά εισιτήρια;
Αντίστροφα μετρά ο χρόνος για την έναρξη της νέας σεζόν καθώς η ΑΕΚ ρίχνεται στην «μάχη» της Ευρώπης από τις 25 Ιουλίου.
Ο κόσμος ήδη ανυπομονεί για τη νέα σεζόν και την προσπάθεια της Ένωσης να επιστρέψει στην κορυφή του ελληνικού ποδοσφαίρου, αλλά και τις ευρωπαϊκές της «μάχες».
Έτσι, η διαδικασία για την διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας 2024-25, θα ξεκινήσει σε λίγα 24ωρα, όπως ενημέρωσε η ΠΑΕ ΑΕΚ. Ως ημέρα έναρξη της διαδικασίας ορίστηκε η Δευτέρα 3 Ιουνίου, εκεί όπου θα ανοίξει η σχετική πλατφόρμα.
Η διαδικασία θα αφορά ΜΟΝΟ τις εγχώριες διοργανώσεις, καθώς θα ισχύσει άλλο σύστημα για τα ευρωπαϊκά ματς της ομάδας.
Όπως έγινε γνωστό, δεν θα υπάρξει φέτος διαφορετικό εισιτήριο διαρκείας για τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις της Ένωσης και ο λόγος είναι απλός.
Πέρυσι η ομάδα είχε εξασφαλίσει πως θα αγωνιστεί -τουλάχιστον- μέχρι τον Δεκέμβρη στην Ευρώπη, μέσα από τους ομίλους του Conference League. Φέτος, δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Έτσι, η ΠΑΕ ΑΕΚ για τους προκριματικούς αγώνες της Ευρώπης, θα δώσει μία κάποια προτεραιότητα στους ήδη κατόχους διαρκείας για να «κλείσουν» μεμονωμένο εισιτήριο.
Όλα αυτά όμως θα τα ξεκαθαρίσει με αναλυτική ανακοίνωση και οδηγό για τα εισιτήρια διαρκείας 2024-25, η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ σε λίγα 24ωρα.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement