Η ομάδα μας πήρε το προβάδισμα στο 20’ με ωραίο σουτ του Ρόμπερτ Λιούμπισιτς μέσα από την περιοχή, ενώ ο Στίβεν Τσούμπερ στο 40′, πάλι με σουτ, έκανε το 2-0. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα με κοντινό πλασέ του Ντάμιαν Σιμάνσκι.
Έπειτα από τη λήξη του ματς, ο Ματίας Αλμέιδα και οι ποδοσφαιριστές του αποθεώθηκαν από τον κόσμο της ομάδας, για την προσπάθεια που κατέβαλαν κατά τη διάρκεια της σεζόν που ολοκληρώθηκε.
Η κάμερα του ΑΕΚ TV ήταν στη Νέα Φιλαδέλφεια και κατέγραψε όλα τα παρασκήνια…
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement