Ο Κωνσταντίνος Κουλιεράκης αντίκρισε κίτρινη κάρτα με αποτέλεσμα να συμπληρώσει κάρτες και ως εκ τούτου θα απουσιάσει από το παιχνίδι με τον Άρη στο «Κλεάνθης Βικελίδης» που θα κρίνει τον φετινό τίτλο.
Ο Κωνταντίνος Κουλιεράκης δεν θα αγωνιστεί στο ματς της χρονιάς με αντίπαλο τον Άρη στο Κλεάνθης Βικελίδης, καθώς συμπλήρωσε κάρτες με την κίτρινη που δέχθηκε.
Ο Έλληνας αμυντικός ήταν στο όριο μαζί με πέντε ακόμα παίκτες και ως εκ τούτου δεν θα μπορέσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον αγώνα της Κυριακής.
Πιθανότερος αντικαταστάτης του μοιάζει να είναι ο Γιάννης Μιχαηλίδης.