Μάλιστα, οι «κυανόλευκοι» επισύναψαν και βίντεο με τις φάσεις, για τις οποίες διαμαρτύρονται. Συγκεκριμένα, ζητούν τρία πέναλτι.
Στη σχετική τους ανακοίνωση, δε, αναφέρουν ότι ο διαιτητής της αναμέτρησης, κ. Μανδαλενάκης, παραδέχθηκε τα λάθη του μετά τη λήξη του αγώνα στον εκπρόσωπο του Ιωνικού, Βαγγέλη Σουφλέρη, παρουσία και του παρατηρητή αγώνα, κ. Βαπόρη.
Αναλυτικά, η ανακοίνωση του Ιωνικού:
«Η ΠΑΕ Ιωνικός παραθέτει οπτικό υλικό, από τα σοβαρά διαιτητικά λάθη σε βάρος της ομάδας μας, στην αναμέτρηση κόντρα στον Παναθηναϊκό Β’ για την 20η αγωνιστική της Super League 2.
Προς πρόεδρο & Μέλη ΚΕΔ,
Υπόψην κ. Σταύρου Μάνταλου,
Με μεγάλη μας λύπη γίναμε ξανά θεατές στο ίδιο έργο. Διαβιβάζουμε οπτικό υλικό με τις ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΤΡΟΠΕΣ σε βάρος της ομάδας μας, στη σημερινή αναμέτρηση κόντρα στον Παναθηναϊκό Β’.
Λάθη τα οποία ο ίδιος ο διαιτητής της αναμέτρησης κ. Μανδαλενάκης, παραδέχθηκε μετά τη λήξη του αγώνα στον Εκπρόσωπο της ομαδας μας Βαγγέλη Σουφλέρη , παρουσία του παρατηρητή αγώνα κ. Βαπόρη.
Παραθέτουμε λοιπόν τα παρακάτω βίντεο και ζητάμε για ακόμη μια φορά ίση αντιμετώπιση με όλες τις ομάδες».
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement