Σπάνιο περιστατικό στην αναμέτρηση της Ρεάλ Μαδρίτης με τη Σεβίλλη στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου» για την 26η αγωνιστική της La Liga. Με τη συμπλήρωση μιας ώρας ο διαιτητής, Ντίαθ ντε Μέρα, σταμάτησε το παιχνίδι, ενώ οι Ανδαλουσιανοί είχαν την μπάλα και έδειξε πως έχει ενοχλήσεις στη γάμπα του δεξιού του ποδιού.
Αφού του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες αποφάσισε μαζί με την διαιτητική ομάδα να αποσυρθεί από τον αγώνα και όπως προβλέπει το πρωτόκολλο αντικαταστάθηκε από τον τέταρτο διαιτητή, Κάρλο Φερνάντεθ Μπουέργο. Την ώρα της αντικατάστασης οι φίλοι των Μερένγκες τραγουδούσαν «αφήστε τον Νεγκρέιρα να βγει έξω».
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement