Κάτι παραπάνω από 24 ώρες πριν από το τζάμπολ της αναμέτρησης της Ελλάδας με την Τσεχία, για τα προκριματικά του EuroBasket 2025 (23/2, 21:00) και το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας αναμένεται να είναι κατάμεστο!
Σύμφωνα με την ενημέρωση της ΕΟΚ έχουν απομείνει λιγότερα από 1.000 εισιτήρια για αναμέτρηση και όλα δείχνουν ότι η πρώτη παρουσία της Εθνικής στο φαληρικό στάδιο, μετά από πολλά χρόνια, θα συνοδευτεί και από την ισχυρή προσέλευση του κόσμου.
Η αναμέτρηση απέναντι στην Τσεχία θα σημάνει και την έναρξη των προκριματικών, με την Εθνική να αντιμετωπίζει και την Ολλανδία, στη Χάγη, τη Δευτέρα (26/2) για τη 2η αγωνιστική.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement