Στο κλειστό των Άνω Λιοσίων πραγματοποίησαν εκδήλωση ΑΕΚ ΒC ACADEMY και τα Τμημάτων Υποδομής πραγματοποίησαν εκδήλωση στα Άνω Λιόσια για την έλευση του νέου έτους.
Σε εκδήλωση για την κοπή της πίτας πραγατοποιήθηκε σήμερα 18/02 στο Olympic Hall των Άνω Λιοσίων εκδήλωση από την ΑΕΚ ΒC ACADEMY και τα Τμημάτων Υποδομής. Οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες παρεβρέθηκαν, κέρδισαν δώρα ενώ το παρών έδωσε και ο Διευθυντής Επικοινωνίας & Μ.Μ.Ε. της ΑΕΚ ΒΕΤSSON BC, Γιώργος Νικολάου.
Δείτε την ανάρτηση της ΑΕΚ BC Academy στον προσωπικό λογαριασμό της στο facebook: