02.7
10:07

Match Money: Δύο Euro και ένα MLS

Οι δύο χθεσινοί προημιτελικοί στο Euro U21 κρίθηκαν μετά το 90λεπτο, ο ένας στα πέναλτι και ο άλλος στην παράταση, με Ισραήλ και Ισπανία να περνάνε. Ακολουθούν σήμερα άλλα δύο σπουδαία παιχνίδια που βγάζουν μπετ, όπως υπάρχει και μια επιλογή από το αμερικανικό MLS.

Δες εδώ όλα τα προγνωστικά στοιχήματος του Match Money!

Ικανή για πολλά

Η Αγγλία έχει δείξει ως τώρα μια αξιοθαύμαστη σοβαρότητα και σταθερότητα, σε συνδυασμό με κυνικότητα και την ποιότητα που έχει. Τρεις νίκες στον όμιλο, όλες με 2-0, πρόκριση στα νοκ άουτ για μόλις 2η φορά στις εννέα τελευταίες της παρουσίες. Δείχνει ικανή για πολλά, με μια αμυντική λειτουργία εξαιρετική ως τώρα. Η Πορτογαλία προκρίθηκε στο τσακ στα νοκ άουτ, στο φινάλε του τελευταίου της αγώνα. Εχει ταλέντο, θα βάλει λογικά δυσκολίες στους Αγγλούς, αλλά ως τώρα η εικόνα των δύο ομάδων δείχνει «Αγγλάκια». Στο 1,95 φτάνει ο άσος.

Το έχουν

Η Γαλλία βάσει ρόστερ είναι το φαβορί απέναντι στην Ουκρανία, δεκτό. Τι έκαναν ως τώρα οι Γάλλοι; Δύο νίκες με Ιταλία και Νορβηγία μάλλον κατά τύχη και μια καλή εμφάνιση με τους Ελβετούς. Οι Ουκρανοί ισοφαρίστηκαν από τους Ισπανούς στο φινάλε και ήρθαν σε αυτό το ματσάρισμα. Εχουν αφήσει καλές εντυπώσεις, έως πολύ καλές, θα προβληματίσουν τους Γάλλους σε ένα ματς που μοιάζει να έχει εκατέρωθεν γκολ. Στο 1,95 εκτοξεύθηκε το G/G θα το πάρουμε.

«Μυρίζει» γκολ

Κλείνουμε με ένα μπετ από το MLS. Η Ατλάντα έρχεται από βαριά ήττα με 4-0, πρώτη ύστερα από επτά ματς. Αμυνα για γέλια, λείπει και ο διεθνής στόπερ Ρόμπινσον, έχει δεχθεί τα περισσότερα γκολ στην κατηγορία. Μπροστά όμως, σπάνια λαθεύει, η επίθεσή της είναι η δεύτερη καλύτερη. Η Φιλαδέλφεια χωρίς τον γκολκίπερ της, με ευχέρεια στο σκοράρισμα ακόμη και όταν δεν παίζει καλά όπως στο πρόσφατο 4-1 με το Μαϊάμι. Πάμε στα γκολ εδώ, το Over 2,5 στο 1,72.

Στο www.matchmoney.com.gr πρέπει πάντα να ρίχνεις μια ματιά για όλα τα τελευταία νέα και όλες τις αναλύσεις.