Το «προφητικό» φιλικό του Αυγούστου.

Η ΑΕΚ εξετάζει κάλυψη στον άσο.

Live Sport

«Αραούχο; Παρών!» είναι ο τίτλος της εφημερίδας.

Στην αποστολή για το ματς με τον Βόλο ο Τσίνο. Κανονικά και ο Στάνκοβιτς, τι ζήτησε ο Γιαννίκης.

«Σεραφείδιον» θα ονομαστεί το νέο γήπεδο στα Σπάτα με εντολή Μελισσανίδη.

SportDay

«Με Αραούχο για τη νίκη», γράφει ο τίτλος της εφημερίδας.

Μέσα ο «Τσίνο» ανεβαίνει η Ένωση για το νέο crash test στον Βόλο.

Γιαννίκης: «Όλοι βασικοί».

Θέμα: Οι «κλειδωμένες θέσεις.

ΑΕΚ – Άρης 64-63: Την έσωσε ο Πετρόπουλος.

Ώρα των σπορ

«Μεγάλε Ανδρέα», είναι ο τίτλος του πρωτοσέλιδου.

Η ΑΕΚ πήγε να «αυτοκτονήσει», χάνοντας προβάδισμα 10 πόντων στο 35’ (65-52), αλλά τελικά νίκησε τον Άρη με 64-63 με γκολ-φάουλ του φοβερού Πετρόπουλου (13π.) 4’’ πριν τη λήξη.

Πρώτος σκόρερ της Βασίλισσας, ο Ίαν Χάμερ με 14 πόντους, ενώ είχε επίσης 5 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα.

ΑΕΚ γερά! Για τη νίκη που θα την εδραιώσει ψηλά, η ομάδα του Αργύρη Γιαννίκη, σήμερα στο Βόλο (16:00).

Στην αποστολή ο Αραούχο. Θερμή υποδοχή από τους Ενωσίτες της Μαγνησίας.

«Σεραφείδιον» το νέο γήπεδο στα Σπάτα! Προς τιμήν του γίγαντα ΑΕΚτζή, Στέλιου Σεραφείδη.

Ασταμάτητα τα κορίτσια της ΑΕΚΑΡΑΣ! Νίκησαν (3-1 σετ) και τον Πανναξιακό και έκαναν το 4 στα 4 στο Πρωτάθλημα.

Ο Σταμάτης Παπασταμάτης βράβευσε την Καζ Μπράουν.

Πρώτη ήττα για την ανδρική ομάδα πόλο (9-6) από τον Απόλλωνα Σμύρνης στο Πρωτάθλημα.

Πλήρωσε την απειρία της. Το νεανικό ρόστερ της ανδρικής ομάδας βόλεϊ της ΑΕΚ, ηττήθηκε με 3-0 σετ από τον Α.Σ. Κέρκης στην πρεμιέρα της Pre League.