18.1
12:22

Η παρακάμερα του ΑΕΚ – Ατρόμητος

Η κάμερα του ΑΕΚ TV ήταν παρών στη χθεσινή νίκη της Ένωσης επί του Ατρόμητου και μοιράζει απολαυστικά πλάνα απ’ το παρασκήνιο του αγώνα.

Την τέταρτη διαδοχική νίκη της στο πρωτάθλημα πέτυχε η ΑΕΚ, που επικράτησε του Ατρομήτου με 2-1 το βράδυ της Κυριακής στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2020-21.

Η ομάδα του Μανόλο Χιμένεθ επέβαλε πλήρως την υπεροχή της στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα και άνοιξε το σκορ στο 63’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Νέλσον Ολιβέιρα, ο οποίος νωρίτερα είχε και δοκάρι.

Δέκα λεπτά αργότερα, ο Μάνταλος και ο Μπακάκης συνδυάστηκαν ωραία και από γύρισμα του δεύτερου ο –COSMOTE MVP της αναμέτρησης- Μάρκο Λιβάια έκανε το 2-0 με κεφαλιά – ψαράκι. Το τελικό σκορ διαμόρφωσε στο 89’ ο Χριστοδουλόπουλος με πέναλτι.

Η κάμερα του ΑΕΚ TV ήταν στο Ολυμπιακό Στάδιο και κατέγραψε όλα τα παρασκήνια της αναμέτρησης…