13.10
23:49

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (4η/5η αγωνιστική)

AEK1924.gr team
Advertisement

Δείτε πως διαμορφώθηκε το «σκηνικό» στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής για την 4η και 5η αγωνιστική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

Ηρακλής Ζυγού-Αετός Οφρυνίου 1-2 (60′ Πανέρης / 42′ Αποστολίδης πεν, 44′ Δουμάνης)

Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας 2-4 (57′ Κυριακόπουλος, 63′ Μπαντάνης / 43′ Μπονέρης, 51′ Κωνσταντίνου, 74 Σαρέγκος’, 90′ Γεράκης)

Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός 0-3 (12′ Μπερούκας, 57′ , 61′ )

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου 1-0 (20′ Λίτσος)

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (33′ Χακάν / 62′ Μπλιος, 77′ Λίτσκας)

Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 (80′ Φαμπρίτσιο / 28′ Γαϊδαρτζής)

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς 1-5 (74′ Ντόλιας / 32′-50′-63′ Καραγιάννης, 38′ Λαμπίρης, 82′ Μητσιούδης)

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (26′, 50′, 80′ )

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγ.Γιαννιτσών 1-0 (32′ Κράτσιος)

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 (43′-71′ Κωστούλας, 68′ Ξόμπλιος, 74′ Μαγγίζης)

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 0-1 (63′ Τσουκάνης πεν)

Μ.Αλεξ.Τρικάλων-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (17′ Σουλίδης πεν)

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα 2-2 (45′ Διβανές, 90+ αυτογκόλ / 15′-82′ Ιωάννου)

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά 2-2 (35′ Γκίκα, 45′ Αλεξίου / 2′ Αλεξόπουλος, 88′ Μπαντής)

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 1-2 (71′ Ζυγογιάννης / 30′ Ιωαννίδης, 45′ Κοτζαθανάσης)

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας 1-2 (45’+ Κατσαρής / 24′ Ναρίνογλου, 82′ Μουξός)

Δίας Δίου-Πιερικός 0-1 (82′ Κυπαρίσσης)

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός 1-0 (80′ Μπιτέλης)

 

4ος όμιλος

ΑΕΠ Κοζάνης-Τηλυκράτης 2-0 (51′ Πάλλας, 56′ Ντινόπουλος)

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου 1-1 (59′ Φλέγγας / 33′ Βασιλειάδης)

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0 (35′ Λούβρος, 49′ Αγόρας)

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας 1-3 (19′ Τσουμάνης / 44′ Παπακίτσος, 56′ Μπότσαρης, 60′ Σιδηρόπουλος πεν)

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας 2-2 (53′-74′ Μπίντσης / 14′ Καψάσκης, 22′ Καντεράι πεν)

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 (70′ Κιπτίου / 14′ Καραγιάννης)

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς 1-0 (23′ Φονταλής)

5ος όμιλος

ΑΕ Μοσχάτου-Άγιος Ιερόθεος 3-1 (35′ Ψυχογιός, 41′ Πασαλίδης, 90+ / 43′ )

Εθνικός Πειραιά-Θύελλα Καμαρίου 1-2 (48′ Διάκος πεν / 31′ Αργυρίου, 36′ Καραλής)

Ακράτητος-Ηλυσιακός 1-1

AE Κηφισιάς-Άγιοι Ανάργυροι 2-1 (6′ Ρέντζης, 90+ Κολούκας / 45′ Σεχολάρι)

Φωστήρας-Καλλιθέα 2-2 (64′ Πανάκης, 90+ Κουλούρης / 37′ Στούπης πεν, 73′ Μαρουκάκης)

Άνω Μερά-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-0

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού 2-0 (4′ Μπιρμπίλι, 80′ Περιάλης)

 

6ος όμιλος

Αιολικός-Αχαρναϊκός 0-0

Νέας Αρτάκης-Παλληνιακός 1-2 (15′ Βεζιρτζόγλου / 35′ Κολοτούρος, 39′ Τρυφιάτης)

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-2 (51′ Τρέσα / 9′ Ευθυμίου, 67′ Πατσίλης)

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 (23′ Παλιάτσιος, 45+ Ράπτης)

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας 0-1 (33′ Μπουντάκης)

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων 2-0 (45+ Γιόνδης, 85′ Βουργουτζής)

Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

 

7ος όμιλος

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΣ Σπάρτη 0-2 (18′ Γεμιστός, 33′ Σαμπατάκος)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ναύπλιο 2017 1-0 (68′ Κουρτέσης)

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΕ Ερμιονίδας 3-1 (29′ Τρίγκας, 39′ πεν-84′ Γεωργαντόπουλος / 55′ Τριμπόνιας)

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-1 (90+ Γούρμος / 43′ αυτογκόλ)

Τσιλιβή-Πανηλειακός 1-1 (77′ Μαρούδας / 50′ Μπαβέλης)

Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός 2-1 (14′ αυτογκόλ, 90+ Βιγιαφάνε / 90+)

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών 0-1 (90+ Σπανός πεν)

 

8ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-0 (90′ Μπρίτο)

ΑΟ Πόρου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-3 (45′ Μεταξάκης πεν / 13′ Βεστάκης, 29′ Κόλα, 66′ αυτογκόλ)

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 3-2 (1′-11′ Καρλίτο, 90+ Δρακάκης / 13′ Δελήμπασης πεν, 86′ Αντεμάι)

Γιούχτας-Ατσαλένιος 2-2 (35′ Ραπτάκης, 74′ / 15′ Τζουβανάκης, 58′ Κόλλιας)

Advertisement