22.2
22:07

Το κιτρινόμαυρο πρόγραμμα

AEK1924.gr team
Advertisement

Δείτε το διήμερο πρόγραμμα της ΑΕΚ για όλα τα τμήματα.

Ένα ακόμα διήμερο (23-24/02) γεμάτο ΑΕΚ ξεκινάει αύριο, με τα περισσότερα τμήματα του Συλλόγου μας να δίνουν σημαντικούς αγώνες. Η ομάδα βόλεϊ γυναικών θέλει μόνο τη νίκη απέναντι στον ΓΑΣ Μεσσαρά για να παραμείνει στο παιχνίδι της απευθείας ανόδου στη μεγάλη κατηγορία, ενώ η ομάδα ποδοσφαίρου θέλει να επανέλθει στα θετικά αποτελέσματα.

Την παράσταση, φυσικά, “κλέβει” η αναμέτρηση της ομάδας χάντμπολ με τον Ολυμπιακό/Όμιλο Ξυνή στο κατάμεστο “Γ. Κασιμάτης“, όπου η “Ένωση” θέλει τη νίκη για να κάνει ένα μεγάλο βήμα για την πρώτη θέση στην κανονική διάρκεια. Τέλος, σε αγωνιστική δράση βρίσκονται και τα τμήματα υποδομής του Συλλόγου.

ΟΛΟΙ γεμίζουμε τα γήπεδα που αγωνίζεται η φανέλα με τον “Δικέφαλο”. ΟΛΟΙ δίπλα στην ΑΕΚ.

ΜΑΖΙ είμαστε ΑΝΙΚΗΤΟΙ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 23/02/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΑΣ Μεσσαράς
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 17η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 22η αγωνιστική Super League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Κυριακή 24/02/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΝΟΝ “Ο Άρης”
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Β’ Φάση Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ
Ώρα: 13:30
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 18η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου (Β’ Τμήμα)
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων Εκτός Συναγωνισμού 3
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟΠ Κηφισιάς
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: Μικρός Τελικός Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 18:30
Γήπεδο: “Π. Γιαννακόπουλος”.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Κηφισιάς “Ο Ηρακλής”
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Β’ Φάσης Α’ Γκρουπ Γ’ Ομίλου Πρωταθλήματος Βόλεϊ Κορασίδων
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΑΕΚ (Α΄Τμήμα)
Άθλημα: Βόλεϊ Παγκορασίδων Εκτός Συναγωνισμού 3
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού 3
Ώρα: 21:15
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης.

Advertisement