Διαβάστε όλα όσα γράφουν τα σημερινά (11/10) πρωτοσέλιδα για την ΑΕΚ…

SportDay

«Μάχη να γλιτώσει την τιμωρία», αναφέρει για την ΑΕΚ το πρωτοσέλιδο.

Η επιβαρυντική έκθεση της αστυνομίας δυσκολεύει το νομικό επιτελείο της «Ένωσης».

Δίνει ευκαιρίες, θέλει αποδείξεις. Τι περιμένει ο Ουζουνίδης στο ματς με τη Λαμία.

Live Sport

«Η ΧΑΦΑΡΑ δίπλα στον Σιμόες», γράφει ο τίτλος του πρωτοσέλιδου της εφημερίδας.

Στην ΑΕΚ κατάλαβαν το λάθος του καλοκαιριού και ήδη ψάχνουν τον παίκτη που θα πλαισιώσει τον Πορτογάλο.

Τα δύο «θέλω» του Ουζουνίδη:

1) Να είναι καλύτερος από τον Αντρέ δημιουργικά και καλύτερος από τον Άλεφ ανασταλτικά.

2) Να βρίσκεται στα Σπάτα μέχρι τα μέσα Δεκεμβρίου ώστε να είναι έτοιμος για τον δεύτερο γύρο.

Η διαφορά με τον Λόπες για την ανανέωση.

Ώρα των σπορ

«Και τώρα, οι δύο τους» γράφεται στον τίτλο αναφερόμενος στους Μπογέ-Πόνσε.

Μπογέ και Πόνσε, έτοιμοι και «φτιαγμένοι» για να δώσουν ώθηση και γκολ στην επίθεση της ΑΕΚ.

Δεν… κρατιούνται οι δύο Αργεντινοί. Η διαχείριση για τον Μπογέ και οι φουλ ρυθμοί το Πόνσε μέσα στην προσεχή εβδομάδα.

Το αστέρι του Αστέρα, ο πόθος του «Λύμπε»! Ο 22χρονος αριστερός μπκα του Αστέρα Τρίπολης, Γιώργος Κυριακόπουλος, έχει περίοπτη θέση στη λίστα του Τεχνικού Διευθυντή της «Ένωσης».

Θέλει χρόνο… όπως και στην περσινή πρεμιέρα (πάλι στις 10 Οκτώβρη) με την ήττα στο ΟΑΚΑ από την Εστουντιάδεες, έτσι και φέτος η ΑΕΚ μπήκε με το… αριστερό στο Τσάμπιονς Λιγκ, γνωρίζοντας την ήττα από την Χάποελ (75-79).

Το εντυπωσιακό μπάστε στο α’ ημίχρονο μετατράπηκε σε «μπλακ άουτ» στο εφιαλτικό τρίτο δεκάλεπτο (13-27).

Όλα για την νίκη το Σάββατο κόντρα στον ΠΑΟΚ.

Αύριο στην Καλλιθέα (18:00) με κόσμο, το ματς Κυπέλλου με τη Λαμία.

Κέρασε τα Σπάτα έκανε και δώρο στα γενέθλιά του, ο Μαρίνος!