«Έπιασαν δουλειά» είναι ο τίτλος της εφημερίδας. Χιμένεθ και Μαϊστόροβιτς φουλάρουν για ενίσχυση. Σε πρώτο πλάνο ο Μπαχουί.

Livesport

«Για την αξία και τα κονέ του» είναι ο τίτλος της εφημερίδας. Ο ρόλος που έπαιξαν οι διασυνδέσεις του Χιμένεθ στην Ισπανία , στην απόφαση του Μελισσανίδη να τον κρατήσει. Για περισσότερη δουλειά και καλύτερα αποτελέσματα δεσμεύτηκε ο Μανόλο, που μπήκε στο Top 10 των κιτρινόμαυρων προπονητών.

Ώρα των σπορ

«Και για Αραούχο ο Μανόλο!» είναι ο τίτλος της εφημερίδας. Κομβικός ο ρόλος του Ισπανού τεχνικού στην προσπάθεια της ΑΕΚ να κρατήσει τον Αργεντινό. Παίζει… μπάλα και στις μεταγραφές.

Αλήτικη διαιτησία τσάκισε την ΑΕΚ. Με Ντίξον στην επίθεση και Ελόνου στην άμυνα, η Ένωση έκανε τρομερή εμφάνιση στη β’ περίοδο, γύρισε το ματς και προηγήθηκε στο ημίχρονο, παρά την 100-0 διαιτησία εις βάρος της, αλλά λύγισε. Χωρίς λογική η επιλογή Μανωλόπουλου να μη βάλει καθόλου τον Αμερικανονιγηριανό στο β’ ημίχρονο. Μια βολή σε όλο το πρώτο ημίχρονο και εννέα συνολικά.