02.10
10:21

Ντροπή στου Ρέντη

Επτά γκολ είχε δεχθεί στο ημίχρονο του αγώνα κόντρα στον Ολυμπιακό η ομάδα Νέων της ΑΕΚ.

Τραγωδία έζησε η ομάδα Νέων της ΑΕΚ στον αγώνα κόντρα στον Ολυμπιακό, με το σκορ να φτάνει στο ημίχρονο στο 7-0.

Η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων ήταν γνωστή και ο κόσμος που ασχολείται με τις Ακαδημίες γνώριζε ότι η Ένωση δεν μπορεί να διεκδικήσει τη νίκη, ωστόσο τα επτά γκολ στο ημίχρονο αποτελούν μεγάλη ντροπή για την ομάδα.

Το αποτέλεσμα βέβαια, δεν έχει να κάνει μόνο με τη διαχείριση του Στέλιου Μανωλά, αλλά από την ομάδα συλλογικά, καθώς όσο μεγάλη και αν είναι η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων τα επτά γκολ στο ημίχρονο είναι απλά ντροπή.