13.2
07:06

AEK1924 PREGAME: Live chat από το ΟΑΚΑ

Ημέρα ντέρμπι… Λίγες ώρες έμειναν… Το περιμένουμε πως και πως και φυσικά δεν θα σας αφήσουμε έτσι. Για τουλάχιστον 2 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, το AEK1924 φρόντισε για εσάς που θα βρίσκεστε μακριά από το ΟΑΚΑ, αλλά και για εσάς που θα είστε καθ’ οδόν – Live ενημέρωση, live chat ζωντανά από το ΟΑΚΑ με τριπλή εκπροσώπηση

Στις 19:30 έχει προγραμματιστεί η έναρξη του ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Super League και το AEK1924.gr θα βρίσκεται από… πολύ νωρίς στο ΟΑΚΑ για να σας μεταφέρει live και λεπτό προς λεπτό, από την άφιξη της αποστολής και την αναγνωριστική βόλτα μέχρι και το τελευταίο ζέσταμα πριν από την έναρξη του ματς.

Μείνετε συντονισμένοι στο AEK1924 για το PREGAME της αναμέτρησης, δείτε φωτογραφίες και βίντεο και νιώστε (όσοι δεν θα είστε εκεί) την ατμόσφαιρα που θα δημιουργηθεί παράλληλα με το ρεπορτάζ της ομάδας μας, ενώ θα έχετε και την ευκαιρία για κους-κους μέσω του livechatπου θα είναι διαθέσιμο απ’ όλες τις συσκευές σας.

Φροντίζουμε για εσάς και το team του ΑΕΚ1924 θα σας μεταφέρει τα πάντα από το Ολυμπιακό στάδιο της Αθήνας. Και με τη νίκη…