Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών. Εντός έδρα τα ντέρμπι του πρώτου γύρου για την ΑΕΚ.
Τα μεγάλα ντέρμπι θα πραγματοποιηθούν:
5η αγωνιστική (14-15 Νοεμβρίου) ΑΕΚ- Παναθηναϊκός
8η αγωνιστική (5-6 Δεκεμβρίου) Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός
10η αγωνιστική (19 Δεκεμβρίου) ΑΕΚ- Ολυμπιακός
Το πλήρες πρόγραμμα
1η αγωνιστική 12η αγωνιστική
17-18/10/2015 ΑΟ Παναθηναϊκός – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 9-10/1/2016
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ Αθηνών – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Άρης – ΑΟ Θήρας
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
2η αγωνιστική 13η αγωνιστική
24-25/10/2015 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Παναθηναϊκός 16-17/1/2016
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Άρης
ΑΟ Θήρας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός ΣΦΠ
3η αγωνιστική 14η αγωνιστική
31/10-1/11/2015 ΑΟΝ Πανναξιακός – ΟΠ Ρεθύμνου 23-24/1/2016
ΑΕΚ Αθηνών – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
ΑΣ Άρης – ΑΟ Μαρκοπούλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Θήρας
ΑΟ Παναθηναϊκός – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
4η αγωνιστική 15η αγωνιστική
7-8/11/2015 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕΚ Αθηνών 30-31/1/2015
ΑΟ Παναθηναϊκός – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – ΑΣ Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας
5η αγωνιστική 16η αγωνιστική
14-15/11/2015 ΑΣ Άρης – ΟΠ Ρεθύμνου 6-7/2/2016
ΑΕΚ Αθηνών – ΑΟ Παναθηναϊκός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
6η αγωνιστική 17η αγωνιστική
21-22/11/2015 ΟΠ Ρεθύμνου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 13-14/2/2016
ΑΟ Παναθηναϊκός – ΑΣ Άρης
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Θήρας
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
7η αγωνιστική 18η αγωνιστική
28-29/11/2015 Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΟΠ Ρεθύμνου 20-21/2/2016
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΟ Παναθηναϊκός
ΑΣ Άρης – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ Αθηνών – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
8η αγωνιστική 19η αγωνιστική
5-6/12/2015 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Θήρας 27-28/2/2016
ΑΟ Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Πανναξιακός – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΕΚ Αθηνών – ΑΣ Άρης
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΟ Μαρκοπούλου
9η αγωνιστική 20η αγωνιστική
12-13/12/2015 ΓΣ Ηλιούπολης – ΟΠ Ρεθύμνου 12-13/3/2016
ΑΟ Θήρας – ΑΟ Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΝ Πανναξιακός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
ΑΣ Άρης – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
10η αγωνιστική 21η αγωνιστική
19/12/2015 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Μαρκοπούλου 19/3/2016
ΑΟ Παναθηναϊκός – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας
ΑΕΚ Αθηνών – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Άρης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
11η αγωνιστική 22η αγωνιστική
23/12/2015 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – ΟΠ Ρεθύμνου 22/3/2016
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Παναθηναϊκός
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας – ΑΕΚ Αθηνών
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
*Οι ακριβείς ημερομηνίες και οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων θα ανακοινωθούν στις αρχές Σεπτεμβρίου.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ AEK1924 ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
Όλα τα νέα της ΑΕΚ στο Google News
Κάνε Like στην σελίδα του AEK1924 στο Facebook
Κάνε follow το AEK1924 στο Instagram
Παρακολούθησε τις εκπομπές και τα βίντεο του AEK1924 με ένα subscribe στο YouTube
Βρείτε το AEK1924 στο TikTok
Ακολούθησε το AEK1924 στο Twitter
Advertisement