23.3
13:01

H επική γκάφα του Dimi !

Απίστευτη φάση στο Μίντλεσμπρο-ΚΠΡ, με τον Δημήτρη Κωνσταντόπουλο να πιάνει… αέρα αντί να κάνει βολέ και να σερβίρει το γκολ της νίκης στον Μπόμπι Ζαμόρα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Δείτε το VIDEO

H αναμέτρηση της Μίντλεσμπρο με την ΚΠΡ στο “Ρίβερσαϊντ” βρισκόταν ατο 1-1 και όλα έδειχναν πως το σκορ αυτό θα έμενε μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή, όμως σε εκείνο το σημείο ο Δημήτρης Κωνσταντόπουλος είχε ραντεβού με την ατυχία…

Μετά από γύρισμα της μπάλας από τον αμυντικό επιχείρησε ανενόχλητος να κάνει το βολέ για να απομακρύνει, όμως αντ’αυτού έπιασε αέρα και είδε τη μπάλα -η οποία πάντως είχε αναπηδήσει λίγο πριν βρίσκοντας προφανώς σε κάποια λακούβα- να περνάει θεαματικά κάτω από τα πόδια του…