04.3
14:59

Στοίχημα: Φιλοξενούμενοι σε combo με 1.67

Δύο επιλογές από την Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας, περιέχει το πρόγραμμα στοιχήματος για σήμερα Πέμπτη (04/03). Η Φούλαμ υποδέχεται την Τότεναμ, με τις δύο ομάδες να «καίγονται» για θετικό αποτέλεσμα. Την ίδια ώρα (20:00), η ανεβασμένη Έβερτον δοκιμάζεται στην έδρα της σχεδόν καταδικασμένης με υποβιβασμό Γουέστ Μπρομ. Δύο combo επιλογές υπέρ των φιλοξενούμενων με απόδοση 1.67 στη Novibet.

Δείτε εδώ πως μπορείτ ένα κάνετε Novibet εγγραφή.

ΦΟΥΛΑΜ – ΤΟΤΕΝΑΜ (20:00)

Η Φούλαμ έφερε εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 με αντίπαλο την Κρίσταλ Πάλας. Παρέμεινε αήττητη για πέμπτη αναμέτρηση στην αγγλική Πρέμιερ Λιγκ, έχοντας απολογισμό: δύο νίκες και τρεις ισοπαλίες. Σε αυτό το διάστημα δέχθηκε μόλις ένα γκολ, οι τέσσερις από τις πέντε υποχρεώσεις εμφάνισαν No Goal. Βρίσκεται σταθερά εντός ζώνης του υποβιβασμού, απέχει στο -3 από τη 17η θέση και την παραμονή στην κατηγορία. Μόλις μία νίκη στις 14 (3 ισοπαλίες, 10 ήττες) πρόσφατες συναντήσεις απέναντι στην Τότεναμ για το πρωτάθλημα. Συνεχίζει εκτός πλάνων ο τραυματίας Κέρνεϊ (χαφ).

Η Τότεναμ επέστρεψε στις θετικές εμφανίσεις μετά από δύο σερί ήττες στην Πρέμιερ Λιγκ. Διέλυσε εντός έδρας με σκορ 4-0 την Μπέρνλι, σε αναμέτρηση που σκόραρε τρεις φορές μέχρι το 31ο λεπτό. Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Γκάρεθ Μπέιλ, με τον Ουαλό επιθετικό να πετυχαίνει από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο. Διατηρήθηκε ζωντανή στη μάχη για την έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ, απέχει στο -6 από την τετράδα με ένα παιχνίδι λιγότερο. Με θετικότατη παράδοση στην έδρα της Φούλαμ, μετράει πέντε διαδοχικές νίκες στην Πρέμιερ Λιγκ. Δεν προέκυψαν νέες απουσίες, παραμένει σταθερά εκτός ο τραυματίας Λο Σέλσο (χαφ).

ΠΡΟΒΛΕΨΗ: Βελτιωμένη η Φούλαμ και χάνει δύσκολα, ωστόσο σκοράρει με το σταγονόμετρο. Με παράδοση η Τότεναμ στο «Κρέιβεν Κότατζ», αλλά το διπλό κρίνεται ριψοκίνδυνο και χρειάζεται κάλυψη. Ποντάρισμα στο συνδυαστικό Χ2+Under 3.5 Goal με απόδοση 1.67 στη Novibet.

ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ – ΕΒΕΡΤΟΝ (20:00)

Επιστροφή στις νίκες για τη Γουέστ Μπρομ μετά από επτά αγωνιστικές στην Πρέμιερ Λιγκ. Επικράτησε εντός έδρας με σκορ 1-0 απέναντι στην Μπράιτον, πετυχαίνοντας το καθοριστικό γκολ της αναμέτρησης στο 11ο λεπτό. Στη συνέχεια γλίτωσε το γκολ σε δύο περιπτώσεις, καθώς οι φιλοξενούμενοι ήταν άστοχοι σε ισάριθμα πέναλτι. Σταθερά σε θέση υποβιβασμού και απέχει στο -9 από την παραμονή στην κατηγορία. Μόλις μία νίκη στα 12 τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο την Έβερτον στο πρωτάθλημα, απολογισμός: πέντε ισοπαλίες και έξι ήττες. Διαθέσιμος ο βασικός στόπερ Ατζάγι μετά από τιμωρία. Λογικά προλαβαίνει ο έμπειρος Σνόντγκρας (χαφ).

Επικράτησε εντός έδρας 1-0 απέναντι στη Σαουθάμπτον, με γκολ του Ρισάρλισον στο 9ο λεπτό της αναμέτρησης. Δεύτερη διαδοχική επιτυχία στην Πρέμιερ Λιγκ, δίνει μάχη για να προλάβει την είσοδο στην τετράδα και απέχει στο -2 με παιχνίδι λιγότερο. Εκτός έδρας τα καταφέρνει περίφημα στο φετινό πρωτάθλημα. Μετράει οκτώ τρίποντα σε συνολικά 12 αγωνιστικές, σε αυτό το διάστημα απέτυχε να σκοράρει μόλις σε μία αναμέτρηση. Με θετικότατη πρόσφατη παράδοση απέναντι στη Γουέστ Μπρομ, αγνοεί την ήττα στις πέντε πρόσφατες συναντήσεις. Συνεχίζουν εκτός οι τραυματίες Μίνα (στόπερ) και Ντελφ (μέσος). Αμφίβολη η συμμετοχή των οι Κόλεμαν (μπακ), Χάμες Ροδρίγες και Ντέιβις (χαφ).

ΠΡΟΒΛΕΨΗ: Η Έβερτον με νίκη πλησιάζει ακόμα περισσότερο στην τετράδα. Η Γουέστ Μπρομ παραμένει ασταθής, διαθέτει τη χειρότερη άμυνα στη φετινή Πρέμιερ Λιγκ και δύσκολα θα κάνει την έκπληξη. Επιλογή το combo X2+Over 1.5 Goal με απόδοση 1.67 στη Novibet.