Εγγραφή

Εγγραφή Χρήστη

twitter youtube google 4square

Τελευταία μέρα...

Η καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδος ολοκληρώνεται σήμερα και στην ΑΕΚ έχουν την ευκαιρία να προχωρήσουν άμεσα στην προσθήκη ενός επιθετικού που λείπει από το ρόστερ της

Η μεγάλη απόφαση και η λίστα

Διαβάστε τι γράφουν οι εφημερίδες για την ενίσχυση της ΑΕΚ στην επίθεση, την απόφαση του Δέλλα και τη λίστα τω υποψήφιων.

Ερωτήματα και έκπληξη προκάλεσε η είσοδος του Ντιέγκο Μπουονανότε στο 87ο λεπτό του αγώνα με την Ξάνθη στα Πηγάδια, ωστόσο το συμβάν έχει εξήγηση και μάλιστα λογική.

Μετά την ισοπαλία με την Ξανθή, η ΑΕΚ βρίσκεται στην τρίτη θέση της βαθμολογίας έχοντας 4 βαθμούς, ενώ την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΣ Γιάννενα

Ο Γιώργος Σαρρής βρισκόταν στο γκρουπ των «κομμένων» της ΑΕΚ και έλυσε το συμβόλαιό του με την ομάδα, καθώς θα συνεχίσει πιθανώς την καριέρα του σε ομάδα της Β' κατηγορίας της Τουρκίας.

Παίζει πάντα και του Ούτσε

Οι ώρες περνούν και τα τηλέφωνα έχουν πάρει... φωτιά στην ΑΕΚ, καθώς βρίσκονται σε ανοικτή επικοινωνία με 3-4 παίκτες για την κορυφή της επίθεσης και θέλουν να «κλείσουν» άμεσα κάποιον εξ αυτών.

Υψηλές παρουσίες είχαμε σήμερα στο Π. Μαγουλάς, αφού τον φιλικό αγώνα της Νίκης με την Αναγέννηση Καρδίτσας παρακολούθησαν οι δύο άσοι της ΑΕΚ, αλλά ... αιώνια Νικιώτες Άνταμ Τζανετόπουλος και Ηλίας Βούρας.

Μιλώντας σε μέσο της Σερβίας ο Μπράνκο Μιλοβάνοβιτς τόνισε πως εκτός απροόπτου ο Μάρκο Ντέβιτς θα είναι ο παίκτης που θα «κλείσει» η ΑΕΚ για τη γραμμή κρούσης, ακόμα και την τελευταία στιγμή. Στην τελική ευθεία η απόκτηση φορ για την Ένωση