Σύνδεση

Εγγραφή

Εγγραφή Χρήστη

twitter youtube google 4square

Αγγελόπουλος, Βασιλειάδης και Σάκοτα βρέθηκαν μαζί με έναν αρχιτέκτονα στις εγκαταστάσεις του γηπέδου και μελέτησαν όλες τις λεπτομέρειες, ώστε να γίνει εκεί το «σπίτι» της ομάδας.

Ύστερα το διήμερο ρεπό που τους παραχώρησε ο Κώστας Τούτσης, οι παίκτες της ΑΕΚ επιστρέφουν στις προπονήσεις για να επικεντρωθούν στο επόμενο παιχνίδι.

Ο Ντόνι ΜακΓκράθ μίλησε στην κάμερα της Cosmote TV, τονίζοντας ότι η ήττα οφείλεται στην πνευματική κούραση της δεύτερης παράτασης.

Highlights απ’ το ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

Δείτε ξανά τα καλύτερα στιγμιότυπα απ’ το ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό, που έπειτα από δυο παρατάσεις οι «πράσινοι» πήραν την νίκη με 87-106.

Η βαθμολογία της Basket League (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία για την 23η αγωνιστική του πρωταθλήματος BasketLeague, μετά την ήττα της ΑΕΚ απέναντι στον Παναθηναϊκό έπειτα από δυο παρατάσεις στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Έναν αγώνα λιγότερο έχει το Ρέθυμνο και ο Ολυμπιακός.

Ο Τσάβι Πασκουάλ μίλησε στην συνέντευξη τύπου, θέλοντας να συγχαρεί την ΑΕΚ για την εκπληκτική προσπάθεια, αλλά και το ότι σήμερα οι «κιτρινόμαυροι» έπαιξαν πάρα πολύ καλό μπάσκετ.

Ο διαιτητής Διαμαντής ειρωνευόταν μετά το τέλος του παιχνιδιού τους ανθρώπους της ΑΕΚ, όταν εκείνοι εξέφραζαν τα πολλά παράπονα τους.

Ο Σωτήρης Μανωλόπουλος εμφανώς απογοητευμένος στην συνέντευξη τύπου, τόνισε ότι δεν άξιζε στην ομάδα ο τρόπους που τελείωσε το παιχνίδι και με την μεγάλη διαφορά του σκορ που ηττήθηκε η Ένωση.

Ο Ρόκο Λένι Ούκιτς μίλησε στην κάμερα του CosmoteTV, βάζοντας με τον εαυτό που δεν ευστόχησε στο τελευταίο σουτ για να πάρει την νίκη η Ένωση.